Geoblog.pl    Maicol    Podróże    Wlochy    Sluchawa dla najlepszych

Sluchawa dla najlepszych

Włochy
Włochy, Torre del Greco

To tak szybko nie osiadziemy tutaj! Do "sluchawy" trzeba ode mnie jechac z 1.5h, w tym pol godziny marszu do stacji.. Rozmowa sie odbyla, bylo czworo kandydatow (ale tylko ja z jez. polskim ;), w tym dwoje Wlochow, jedna Wegierka i ja. Najpierw jakis pan opowiadal przez 20 min o tym, czym zajmuje sie firma i jakie sa warunki pracy, potem mielismy "testy" jezykowe, czyli krotka rozmowa po angielsku i po francusku z jakimis laskami, pewno jednymi z telefonistek, no i teraz "zadzwonimy do Panstwa". Jak nie zadzwonia to sie nie obraze, najpierw trzeba przejsc 3-tygodniowe szkolenie, ktore jest oczywiscie nie platne. Nie wiem, czy jestem az tak zdesperowany i az tak zmotywowany. Sie zobaczy. Ale od polowy lutego prawdopodobnie bede mial pare godzin tygodniowo w szkole jezykowej w miasteczku nieopodal, jezeli wierzyc kolezance, ktora mi to "zalatwila".

Zdjec nie wklejam, bo nie robie, ale powoli dojrzewam do wyprawienia sie na Wezuwiusza, moze w te niedziele..?

wdr
wdr - 2010-01-28 16:27
Olej tę słuchawę. 3 tyg. niepłatnego szkolenia, potem szukają nastepnych frajerów (głównie Polaków - skoro piszą o jez. polskim) i obarot... Włosi nie mają najlepszej opinii jako pracodawcy dla polskich emigrantów. Słuchawa w każdym razie śmierdzi kałem na kilometr. I jeszcze jechać tam 1,5 h w jedną stronę? Powaliło cię?

m
m - 2010-01-28 16:30
Dlaczego nie ma zdjęć? Zastawiłeś komórę w lombardzie?

Pavson
Pavson - 2010-01-28 22:20
Michal, moze wstrzymaj sie troche z Wezuwiuszem, to razem do niego wejdziemy.

Maicol
Maicol - 2010-01-29 14:09
W tej sluchawie to chyba tak bardzo nie dym.ja ludzi, bo to duza firma miedzynarodowa, no ale dojazd 1,5h i 3tyg nieplatne to chyba rzeczywiscie zadna gratka. Poczekam na te szkole i rozwieszam dalej ogloszenia o korkach ;)

Komory nie zastawilem w lombardzie, ale dzieki za pomysl, w sumie to sie moze kiedys przydac ;)

Zatem wstrzymuje sie z Wezu, he, juz nie bawem Jola und Pavson welcome to!

Maicol
Michal Rudnicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 206 komentarzy206 194 zdjęcia194 0 plików multimedialnych0

13.11.2009 - 03.05.2010