Geoblog.pl    Maicol    Podróże    Wlochy    Los sie musi odmienic

Los sie musi odmienic

Włochy
Włochy, Torre del Greco

Sie nie opier...ten tego, tylko magik od Internetu zawita w moim domostwie dopiero jutro wieczorem, wiec moze wtedy zaczne czesciej pisac! Ale milo, ze sie domagacie :)

Bawilem sie, a i owszem, w sobote, zaprosil mnie syn jednej z nauczycielek, ktoremu pomagam pisac listy po angielsku do Actors Studio w New York, New York USA. Chlopak chce byc drugim Pacino i De Niro w jednym. Na razie marnie nam to idzie, bo w tym AS chyba siedzi jakis\as polmozg, bo odpowiada "obok" naszych pytan, chyba ze to moj angielski..?! Ups...

Zatem poszlismy do baru Vecchio Amburgo, jedlismy Panino (czyli bula na goraco z parowa i frytami i salata i kupa majonezu i ketchupu w srodku wnetrzu) i wiecie co? Szaleni Ci Wlosci!! Bylo kilkadziesiat osob i poszlo chyba z .. osiem piw, w tym trzy moje?? Oni caly wieczor pili cole, wode i spiewali karaoke!! Nie powiem, zebym sie strasznie ubawil, chociaz niektorzy ladnie spiewali.. W kazdym razie imponujace, ze mozna sie tak dobrze bawic bez dopalaczy.

Poza tym 12 stopni na plusie, przykro mi, bo u Was podobno mrozy jak cholera!! No i sukces, tzn. przedpole sukcesu, jutro mam rozmowe o prace! (szukam czegos dodatkowego). Jest to "sluchawa" czyli help desk, szukaja kogos ze znajomoscia..polskiego! Niezly fart, ale niechze sie jeszcze nie podniecam, bo to jeszcze nic nie wiadomo, czy mnie zechca, a poza tym to chyba strasznie daleko (zaraz bede szukal, jak tam dotrzec..).

Zatem trzymajcie kciuki!

Ola - Kreweta
Ola - Kreweta - 2010-01-26 19:39
No wreszcie, bo już się nie mogłam doczekać :) Pozdro z Francyi.

m
m - 2010-01-26 21:35
Słuchawa po polsku we Włoszech?! Dobre ;)

marudny marud
marudny marud - 2010-01-26 21:35
Ej typku! Zdjęcia bedom jakieś?

Pavson
Pavson - 2010-01-27 14:56
Ej, Michal.
Ty znasz polski!

Pavson
Pavson - 2010-01-27 15:00
Kurde, przeciez ja tez znam polski. Moge tam osiasc i pracowac. W zasadzie wszyscy mozemy tak zrobic. Polacy

Maicol
Maicol - 2010-01-28 14:00
No, Pavson, po raz pierwszy znajomosc poslkiego okazala sie byc moim atutem ;)

Hej Kreweto, jaka pogoda we Francji? I co tam wyczyniasz?

Zdjec nie ma, ale tez jest zaj... ;)

Maicol
Michal Rudnicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 206 komentarzy206 194 zdjęcia194 0 plików multimedialnych0

13.11.2009 - 03.05.2010