Geoblog.pl    Maicol    Podróże    Wlochy    Przykumaj te kocie ruchy

Przykumaj te kocie ruchy

Włochy
Włochy, Torre del Greco

Ostatnio moj czas obfituje w wydarzenia niespecjalnie ekcytujace, taka rutyna. Moze wybiore sie gdzies w likend, zwlaszcza ze w poniedzialek mam wolne - w szkole nie bedzie wody.

Wczoraj poczynilem zakup glonikow do laptopa, mialem juz dosyc tego niewyraznego pierdzenia, dla takiego wytrawnego melomana jak ja bylo to cierpieniem! Spotkalem sasiada Aleksandra w sklepie i namowil mnie na zakup zestawu z subbuferem, wiec teraz calkiem fajnie robi bum bum. Powiedzialem Aleksnadrowi, ze Michelle (moj gospodarz) da mu popalic, za to lupanie przez sciane przez dzien caly!

Wydarzeniem (przynajmniej na moja skromna skale) bylo pojscie na zajecia.. salsy. Jedna z nauczycielek uczeszcza. Pomyslalem, ze jak nie teraz to juz chyba nigdy, poza tym taekwondo owszem fajne, ale jakos tak nie wnosi ono nowej jakosci w moje zycie. Przez godzine robilem cztery kroki: w lewo, prawo, przod i tyl i po tej godzinie nadal nie umiem sam ich odtworzyc. Wiec chyba dirty dancer ze mne nie bedzie, ale to w koncu byla pierwsza godzina nauki salsy w moim zyciu, tak sie pocieszam, pocieszanka-chujanka ;) Poza tym czuje sie jakis zesztywnialy w biodrach, wogole nie wiem, jak Ci ludzie to robia, ze sie tak wyginaja jak guma, a ja tylko jak dretwy kij. Za przeproszeniem. Zdjec niet :(

maciek ;)
maciek ;) - 2009-11-27 18:08
trzeba było się napić najpierw przed tą salsa wtedy byś wywijał ;)

a jak tam jakieś panienki już nie bądź taka cicha woda :P nie krepuj się sami swoi

Maicol - 2009-11-27 18:25
:) A powiem Ci, ze serio rozwazalem strzelenie malej 50tki lub 100tki dla odwagi, ale pomyslalem, ze to by kiepsko wygladalo - Polak pachnacy alkoholem.. Zreszta bym sie jeszcze bardziej pogubil pewno ;)
Co do panienek to obracam sie w towarzystwie mlodych mam, wiec jakby Ci to powiedziec.. Jakos ciezko tu uswiadczyc ludzi w naszym wieku, albo tzw. wiek sredni albo jakies podlotki. Wiec chcac niechcac robie sobie przerwe w tym temacie ;p Moze dobrze mi zrobi. W koncu powrocmy do slow mistrza taekwondo: lepiej samemu niz w zlym towarzystwie! (pocieszanka chu.anka, ale zgrywam twardziela..).

Gucia
Gucia - 2009-11-27 20:10
Wpadłam do Rodziców więc nadrobiłam wszystkie zaległości w czytaniu Twojego bloga i ubawiłam się w opór;)Zazdroszczę Ci strasznie, zobacz czy nie ma tam wydziału Weterynarii(sądząc po fotach kotów, by się przydał;)
Podziwiam strasznie Twoja odwagę i radość z poznawania Włoch.
Całuję mocno i pozdrawiam

Maicol - 2009-11-28 16:35
Ciesze sie, ze mialas chwilke czasu na lekture moich zwierzen ;)
Co do kotkow, ten bialy moze kiepsko wyszedl, ale po prostu ma brudne oczka, mialem ochote sam mu wyczyscic, ale pomyslalem, ze jeszcze ktos sie wkurzy, ze mu samowolnie kotka naprawiam. Jest tu jedna szkola wyzsza, nie wiem co maja w ofercie, moznaby sie w sumie wybrac, moze dzieje sie cos ciekawego. Na pewno w Neapolu jest uniwersytet z wieloma wydzialami. Za to widzialem gabinet weterynaryjny, oczywiscie pomyslalem o Tobie :), chyba wlasnie cos sie urodzilo, bo wynosili takie pomarszczone pieski, jednego za drugim. Poza tym moze i Tobie udaloby sie podlaczyc pod kogos i tez przyjechac? Kiedys w przyszlosci ;)

Michal Rudnicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 206 komentarzy206 194 zdjęcia194 0 plików multimedialnych0

13.11.2009 - 03.05.2010