Geoblog.pl    Maicol    Podróże    Wlochy    Wez to wylacz

Wez to wylacz

Włochy
Włochy, Torre del Greco

Brak akcji! Jak w Polskim filmie! Patrze w lewo, patrze w prawo...eeh. Juz tesknie za Polska. Odliczam dni do Wielkanocy! A po drodze ten maraton samolotowo-pociagowy..Za jakie grzechy? Te mlodosci?

Kiedy dzisiaj prowadzilem lekcje o Spiacej Klurewnie, to sie kotki za oknem "marcowaly". Dziewczynka powiedziala: "ojej, kotek jest glodny..". Nie, dziewczynko, chcialoby sie rzecz, inne sa powody tego mruczenia...wrrr.

Przeszukuje wzdluz i wszerz moj twardy dysk w poszukiwaniu jakiejs muzyki, czasem w akcie desperacji siegam do staroci, np. do AC piorun DC. Oto jaki piekny tekst wychwycilem z piosenki "Touch to much":

She had the face of an angel
Smiling with sin
The body of Venus with arms

(i od razu przypomnial mi sie niesmiertelny dowcip Tomasza W., zeby nie obgryzac paznokci, po sie skonczy jak Wenus z Milo..)

A tak naprawde to mialem ochote sobie puscic na pelny zycher "Fromdesciek", ale w kolekcji nie bylo..

No i jeszcze wczoraj (obmyslam nowy plan, obmyslam nowy plan wtedy kiedy...) uswiadomilem sobie, ze jak bedzie to nieszczesne Erlo 2012 u nasz, to jeszcze sie Wlosi przeprosza z Polska, jeszcze beda kupowali bileciki na samolociki i rezerwowali hoteliki..
Ha! Im TNT, Im dynamite!!

www
www - 2010-03-23 18:12
Przygotuj sie chlopcze na katar... Chu.jówka tutaj z pogodą ;) - raz ciepło, raz zimno - wszystko się wiosennie pier.oli - razem z kotami :D.

michal
michal - 2010-03-23 22:07
o! przywieź mi ciastko takie!

Maicol
Maicol - 2010-03-25 11:35
Cieplo czy zimno, wazne zeby byly jajka z majonezem ;)

Michal, kup sobie paczka i nie narzekaj ;-D

Maicol
Michal Rudnicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 206 komentarzy206 194 zdjęcia194 0 plików multimedialnych0

13.11.2009 - 03.05.2010