Geoblog.pl    Maicol    Podróże    Wlochy    hapi birthdoy maicol

hapi birthdoy maicol

Włochy
Włochy, Torre del Greco

Dziekuje Wam wszystkim za zyczenia, za to ze pamietaliscie, za wspaniale prezenty i za wspaniala laurke, ktora dostalem poczta!! Pan listonosz cos sie ciskal, ze nie ma mojego nazwiska na skrzynce, a ja nerwowo rozszarpywalem koperte, patrze: co za piekna laurka, moze Lidzia narysowala? Obok stoi mama Michelle, gospodarza, juz chce jej pokazac laurke, tymczasem uchyla sie okienko w laurkowym domku, a tam..gola baba!! No ladnie! Ale milo z Waszej strony, bo ostatnio ogladam tylko golych facetow, pod prysznicem po taekwondzie..ups!!

Wczoraj swietowalem z trojgiem przyjaciol z Salsy, wpadli do mnie z pysznym tortem, niebawem wkleje zdjecia z tego wydarzenia, dostalem tez Malego Ksiecia po wlosku z bardzo mila dedykacja. Potem poszlismy do Jamaican Inn, gdzie probowalismy tanczyc Salse (tzn. niektorzy tanczyli, a niektorzy probowali...) Jeny, na poczatku mialem taki stres, ze pot plynal ze mnie strumieniami...ale jeden White Russian zdzialal cuda ;)

A dzieci obdarowaly mnie laurkami, w ktorych zyczenia "Happy birthday!" napisane sa na tysiac i jeden sposobow :)

bźdź
bźdź - 2010-02-27 21:04
wrzuc zdjecia laurki :)

www
www - 2010-03-01 23:49
Różnych laurek zdjęcia wrzuć!

Maicol - 2010-03-02 14:09
No to wrzuce ;)

m
m - 2010-03-02 22:49
No ji?

Maicol - 2010-03-04 12:24
Juszt ;)

Michal Rudnicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 206 komentarzy206 194 zdjęcia194 0 plików multimedialnych0

13.11.2009 - 03.05.2010