Geoblog.pl    Maicol    Podróże    Wlochy    Na deptaku

Na deptaku

Włochy
Włochy, Napoli

Wczoraj wybralem sie do Neapolu, byla ladna pogoda i zrobilem sobie taka "wycieczke". Glownym punktem programu okazalo sie siedzenie na murku, wygrzewanie sie w sloncu (Walter, moj sasiad, stwierdzil ze jestem blady i "choro" wygladam, wiec postanowilem wystawic troche twarz w strone slonca) oraz obserwowane ludzi. Zaobserwowalem biegaczy, co chwila ktos przemykal, pojedynczo lub parami. I stwierdzilem, ze w wiekszosci ludzie, gdy biegaja, wygladaja zalosnie. Z bolem stawiaja kazdy krok, twarz czerwona, usta otwarte i ten rozbiegany wzrok mowiacy "juz nie moge, juz nie moge". Dlatego ja biegam w lesie albo w nocy..
W pewnej chwili podeszla do mnie afrykanska sprzedawczyni koralikow, zdziwilem sie, bo pierwszy raz widzialem w tej roli kobiete, ale miala dobra technike, usmiechnela sie i zagadala: wygrzewamy sie? Porozmawialismy chwile mimo iz wykazalem brak zainteresowania towarem. Az przez chwile poczulem sie jakby nie o sprzedaz swiecidelek chodzilo...Desperacja?
Przez cale pol godziny, ktore przesiedzialem na murku, obserwowalem tez jakiegos typka biegajacego w te i z powrotem po dwoch stronach ulicy. Okazalo sie, ze to taki lepszy wskazywacz wolnych miejsc. Lepszy, bo mial wloski szyk, czyli nazelowana fryzure, solar, kolczyki, blyszczaca fioletowa kurtke, wystajace gacie, spodnie zwezane, wpuszczone w biale buty typu sofix. Kazdy kraj ma takiego wskazywacza wolnych miejsc,na jakiego sobie zasluzyl! A ten na dodatek dostawal nawet kluczyki do fur i sam parkowal. Klasa. A potem pojechalem na Taekwondo na 19.00. A bylo na 18.00. Nie mowmy o tym. Ale przynajmniej trener ucalowal mnie na przywitanie. Szaleni ci rzymianie!

sardyna
sardyna - 2010-01-17 18:32
dlatego ja w ogóle nie biegam

fajnie sie tak powygrzewać, zazdroszczę

www
www - 2010-01-17 21:48
Słodziak, ten od taekwondo...

Gucia
Gucia - 2010-01-18 22:25
Ale zazdroszczę takiej pogody!!!!Ja się w tym Olsztynku zastanawiam tylko kiedy mnie tak zasypie,że rano nie otworzę drzwi;)Poza tym staram się wszystko zaliczyć,żeby dojść do sesji, a Maro się nabija z mojej panikarskiej natury:)

Maicol - 2010-01-19 22:47
Sardyno, biegac kazdy moze, troche lepiej, lub troche gorzej.. ;)
Ciekawe kto to jest, ten/ta www??
Magdusiu, trzymaj tak dalej, a koszula od Ciebie posluzyla mi jako rekwizyt do lekcji :) This is my christmas present, I have it from my sister ;)

Dzisiaj padam, ale na jutro dluzszy wpis obiecuje!

sardyna
sardyna - 2010-01-19 23:32
sardyna to dziewczyna :)
Myśl chłopaku, myśl!
to naprawdę łatwa zagadka

m
m - 2010-01-20 00:22
Więcej wpisó, więcej wpisów! Leń!

Gucia
Gucia - 2010-01-20 18:25
Mam nadzieję,że się małym włoszątkom podobała koszula:)Właśnie zostałam ostatecznie dopuszczona do sesji!!!Pokonałam chemię, kurdka, w stylu mistrzowskim:)Teraz zobaczymy kto będzie górą na egzaminie...

Maicol - 2010-01-20 19:07
Ja len? Od dwoch dni nie robie sobie poobiedniej drzemki, taki sie zrobilem aktywny! ;)

Magdusiu, to na pewno wloskie dzieci przesylaja Ci mnostwo dobrej, bo wloskiej, energii :)

Sardyno, ja wiem cos Ty za jedna, kolezako po macie ;), ale myslalem, ze ten/ta "www" to jakas inna osoba! A to ze niby "wyzej wymieniona" (Sardyna)?

Michal Rudnicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 206 komentarzy206 194 zdjęcia194 0 plików multimedialnych0

13.11.2009 - 03.05.2010