Geoblog.pl    Maicol    Podróże    Wlochy    Nareszcie w domu!

Nareszcie w domu!

Polska, Warszawa

Kiedy jechałem do Polski zakładałem, ze będę kontynuował pisanie bloga. Na miejscu jednak mi się, po prostu, nie chcialo. Zatem wklejam pare zdjęć z roznych wydarzen, mam nadzieje, ze nikt się nie obrazi, ze wykorzystuje jego wizerunek! Jeśli tak się zdarzy to proszę o sygnal i usune zdjecie.

Michal "Sojaszczy" kazal ;) braki nadrobic, zatem w telegraficznym skrócie: sympatyczne urodziny Mara, wspaniale i wyjatkowo udane swieta, odlotowy Sylwester (eh, może troche za bardzo..) i jeszcze pare milych spotkan (niektóre z nich nie zaplanowane, ale w sumie chyba byly udane, hm). Ciesze się z tych trzech tygodni spedzonych w Polsce i z tego, ze było duzo śniegu, bo jak wpadne do Polszy w kwietniu, to już raczej go, tego sniegu, nie ujrze. Niestety, mimo kilku „podejsc”, nie udalo mi się spotkac z moim wiernym czytelnikiem, Leszkiem :( Wybaczysz?!

strz
strz - 2010-01-15 12:00
uśmiałam się z tej weteranki :) ale to bylo o mnie, czy o kuli ?

Leszek
Leszek - 2010-01-15 16:41
powiedzmy ;-) ale w kwietniu już Ci tak łatwo nie daruję ;-)

michał.
michał. - 2010-01-15 17:11
muszę się do czegoś przyznać. mnie najbardziej na tych zdjęciach się podobała kicia.
przepraszam całą resztę ;]

Maicol
Maicol - 2010-01-16 03:22
Strz - chodzilo mi o Ciebie, aczkolwiek spiesze przyznac, ze bardzo mloda z Ciebie weteranka ;)

Leszku - dziekuje za wyrozumialosc.. Zatem w kwietniu bedzie baaardzo wesolo ;)

Michal - moze i lepiej, ze kotek podoba Ci sie bardziej niz moi koledzy oraz ich zony (lub "narzeczone") i dzieci (czyli Lidzia!!) ;)

Snury
Snury - 2010-01-23 19:20
sprostujmy: to nie Lidki urodziny i to nie Lidka dostała łuk.

strz
strz - 2010-01-25 22:12
jaki uk, to jakieś dziecięce narty są ;)
(Puf, hehe, ale mi posłodziłeś ;])

Maicol
Michal Rudnicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 206 komentarzy206 194 zdjęcia194 0 plików multimedialnych0

13.11.2009 - 03.05.2010